Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Абразивті диск
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өңдеу түрі | Тегістеу |
| сыртқы диаметрі | 125 мм |
| ішкі диаметрі | 22 мм |
| Дән | 150 |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| қызметі | Тегістеу |
| Материалды өңдеу | Ағаш, Пластик, Бояу, Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| себу түрі | Жартылай ашық |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
- Бағасы: 250 ₸

