Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауасыз сырлауға арналған аппарат
Ауасыз бояу бүріккіш 395
2800 Вт,
2.5л,
220V,
3000 PSI-207 бар,
Салмағы: 22 кг,
Жинақтау:
Ауасыз бояу бүріккіш;
Саптамаға арналған қондырма;
саптама 2 дана;
Тапаншаға арналған ұзартқыш сым ;
Шланг 15м
Қазақстан бойынша жылдам жеткізу
MastBRO дүкенінің филиалдары:
Алматы қаласы, Жамбыл көшесі, 163 Тел:+7(705)4574044 ;+7(747)0955390; +7(707)2767444
Астана қаласы, Абылай Хан даңғылы, 20А Тел: +7(771)5530805; +7(705)2860022
Шымкент қ., Қайтпас-1 ш-н, Алматы тас жолы, 1б Тел: +7 775 824 9044
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнімділік | 2 литр/мин |
| Жұмыс қысымы | 227 бар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрқозғалтқыш сипаттамалары | |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Қуат тұтыну | 1800 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Ені | 320 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
| Салмақ | 22 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосалқы бөлшектердің коды | 395 |
- Бағасы: 239 000 ₸/жинақ







